Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe9d65b5f-6b4c-4a82-af13-bfcb72e1fe8d.jpeg
DÜNYA

ABD’nin İkinci Saldırısı, Siyasi Tartışma Yarattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F782ab8c9-4186-4fcf-ba4a-894c07ecc7f3.jpeg
DÜNYA

Prada, Versace’yi 1.25 Milyar Euroya Satın Aldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F62df84fd-0bdd-41dc-944c-39841a9c5c8a.jpeg
GÜNDEM

ATO’da Skandal: Ankesör İzleme Tartışması!

692d457b900216bee57edc97c645efbf81332aa5.jpeg
SPOR

Broc Feeney: Şampiyonluk Acısı ve F1 Heyecanı!

7a1aadbc59a8cbff32ade36c82633d60409af3e6.jpeg
SPOR

Tigers’da Şok: Yönetim Krizi ve Bordo Tasarımı!

ae95f129c7a1e33c1507c33b10399ac44ec1b48d.jpeg
SPOR

Michael Jordan ve Denny Hamlin, NASCAR’ı Sarsıyor

00cb5004d926a38369ebd24e5a669a46f71617b2.jpeg
SPOR

Kyrgios, Avustralya Tenis Yazına Hazırlanıyor!

658e654de7162efa1d6d5c836efe61a8308742f0.jpeg
SPOR

Khawaja, Kriket Yorumculuğuna Adım Atıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdebe1c77-ff08-4036-8f6e-665230fae1ae.jpeg
SİYASET

Avustralya’da 16 Yaş Altı İçin Sosyal Medya Yasak!

51607d7fb14b5dda48f975ec8f0ce114c9360948.jpeg
SPOR

Ashes’da Pembe Top Testi: İngiltere’nin Tercihleri

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!