Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc681f5f9-1d71-41d2-9548-878dc2714b3a.png
SİYASET

YouTube, Avustralya’da 16 Yaş Altı Hesapları Kapatıyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff43d2ea7-1cc0-492c-8c2f-d77791d1d114.png
DÜNYA

Putin’den Avrupa’ya Savaş Suçlaması!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F68deb3fa-8db1-4d4b-9adf-72b1f08d572b.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Somalilere Yönelik Göçmenlik Eleştirisi

1ccc697b81a79bcd4b06c985af8416bd89f52f7e.jpeg
SPOR

Nelson Asofa-Solomona Boksa Geçiş Yapıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa4260824-0347-43be-a282-fe95c1f611dd.png
DÜNYA

Sabrina Carpenter’dan Beyaz Saray’a Sert Tepki!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9fd3fe31-ecf2-4611-a485-fe42b70cadc2.jpeg
DÜNYA

Agatha Christie’nin Gizemli Kayboluşu: 11 Gün

970a542b7cee7c72ba0dbe07902e2d16598c066d.jpeg
SPOR

Khawaja İkinci Testte Oynamayacak, Başka İsimler!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7aee3901-7ec0-43c5-a3ff-44efbeea8dc1.jpeg
DÜNYA

California’da Doğum Günü Partisinde Silahlı Saldırı

bb5d91cf529fc84c320e621bf7f90bf3baa05fbe.jpeg
SPOR

Matildas, Yeni Zelanda’yı 2-0 ile geçti!

63586d5d887832179f75f6c39ab28f0bf27ab17f.jpeg
SPOR

Robin Smith, İngiliz Kriket Efsanesi Hayatını Kaybetti

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!