Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F24b73ee8-329a-4c38-b347-0104a22b48fe.jpeg
SİYASET

Gaza’da İyileşme Umutları Tehlikeye Girdi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F730e8fbd-d818-4137-9b01-1ff53cb0b454.jpeg
DÜNYA

Trump’ın Kabine Toplantısında Uykulu Anlar!

83d5f578b5c0a3a213d6a6f315f1efbd7efc75f6.png
SPOR

Stokes’tan E-scooter Krizine Sert Yanıt!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F91ac9482-99a7-4c19-b641-c17c9833d436.jpeg
DÜNYA

Zenginlik ve İhtişam: Bokassa’nın Taht Töreni

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffcb655cc-58a0-4fa9-b58b-effa78224218.jpeg
SİYASET

Avustralya’dan Çocuklar için Sosyal Medya Yasağı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0f1492bf-2242-4b6a-abed-c9b6694b78c6.png
DÜNYA

Alkol Avına Çıkan Rakun, Şişeleri Parçaladı!

299880a834174d24f435bf68f35d776517d47af0.jpeg
SPOR

Simmons’tan 76ers’a Dönüş İhtimali!

9efc36d879fadc4c37bfee854a2ee93c9fed057e.jpeg
SPOR

McIlroy: Melbourne’daki En İyi Golf Sahası Değil!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F43880396-ec20-4767-a6ce-3d35f6396afd.jpeg
GÜNDEM

Brisbane Kasabı 9 Bin Dolarlık Dolandırıcılık Kurbanı!

9fde8dc51b63fc6b3fa015b6154a9cb1de4933bb.jpeg
SPOR

Piastri Yalnız Kutladı, McLaren Yoktu!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!