Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9ee9a115-e6d8-4ef5-9f16-6f1613551a5d.jpeg
DÜNYA

Thailand’da Alkol Satışı Saatleri Genişletildi!

a4de714f0d5a53ce5307c17af74ba7663eed1f0d.jpeg
SPOR

Bears, Fa’asuamaleaui İle Yıldız Avına Çıkıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4e5ab654-0bf9-4d74-bc95-4e62ed9ad6df.jpeg
DÜNYA

Yüzük değil, yumurta! Hırsızlık şoku!

6fdf6c338a020a6eb76da1fec034249812092065.png
SPOR

Chelsea, Leeds’e Yenik Düşerek Şampiyonluktan Uzaklaştı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdc8476a8-4353-4ad2-8b40-61d1e31ac271.jpeg
DÜNYA

Influencer Sağlık Tavsiyelerine Dikkat Çekiliyor!

e78ade2db1f86768f32fbd05a4f5f49c9d569f5f.jpeg
SPOR

Hayden: İngiltere, Ashes’tan kaçmalı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0860a11f-ae0d-45dd-ae7b-21fa1651a64b.png
DÜNYA

Maxwell, Mahkeme Karşısında Kendini Temsil Edecek!

3b97efcb1a99f2058abe445bf3d96d316b3633a5.png
SPOR

Galvin Kardeşler, Canterbury’de Bir Araya Geliyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F74ff2e2a-c3bf-4289-8709-5cbf3783ca0e.jpeg
DÜNYA

Matthew Perry’nin Ölümüne Sebep Olan Doktora Ceza

f2019d8c9cdd5ae5eb0541ad7a157c16db8a167d.jpeg
SPOR

Clippers, Chris Paul ile yolları ayırdı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!