Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F44083aca-dfb1-496d-8b12-c0737d286a73.jpeg
SİYASET

Capitol Bombaları Davasında Şok Tutuklama!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F65911e3f-db30-4b02-8556-5f178c87b6c2.jpeg
DÜNYA

İngiltere’den Rusya’ya Sıkı Yaptırımlar!

2bbe127ab98abe7c3a928074af67c00cc7b9dd3e.jpeg
SPOR

Starc: Akram Hala En İyi Sağ Kolum!

526db583167a6a43c2bfc39d16fe6d720c42e4d8.jpeg
SPOR

Oprah Vegas’ta NRL’yi İzlemeye Geliyor Mu?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9ed4923b-ef13-46f8-b6af-58109abd15ea.png
GÜNDEM

Hannah’ın Annesi: “Kızımın Katili Serbest Kalmamalı”

fb8ebe71c9fe691ac835b480300578c65c49c882.png
SPOR

Opetaia: Dünyanın En Korkulan Boksörü!

2555be07e60510a1399b07d938802181899c0c7d.jpeg
SPOR

Nathan Lyon, İkinci Test’te Kadro Dışında Kaldı!

0e87a1f6c2c6784557f7725b0fc787f1f8015722.jpeg
SPOR

Cadillac, F1 Livery’s En Güçlü Tanıtımını Yapıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4c6521e4-f477-4d17-91d6-7461edbaa303.png
DÜNYA

Epstein’in Gizemli Adasından Şok Edici Görüntüler

2194296b6a126cc76bc4df061c716ea85448f57d.jpeg
SPOR

McIlroy, Avustralya Açık’ta hayal kırıklığı yaşadı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!