Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc995606f-034d-4e1c-af5b-4c605ac3ee43.jpeg
DÜNYA

Sirk Dünyasının Karanlık Yüzü: Lobster Boy’un Cinayeti

1fef4d3eeb41aa6078a9a4f17f51415b7e43f800.jpeg
SPOR

Cummins Yok, Smith Tekrar Kaptan! 2. Test Kadrosu Açıklandı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffd3bac66-4895-47a0-9c18-b3d0f1a44bce.jpeg
DÜNYA

Zelenskyy, Yermak’ı Görevden Aldı: Siyasi Çalkantı!

ab4f14628942c22cac0b9d9d57e53e8c10c8926a.jpeg
SPOR

Matildas, New Zealand’i 5-0 ile mağlup etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F721909f8-ddce-405e-aaaf-6254629f310f.jpeg
GÜNDEM

Skandal! Çocuklara Dönük Cinsel Suçla Suçlandı

459c0653a7a6b9369461f0fbdc1f0818017c758e.jpeg
SPOR

Kostecki Yağmurda Zaferi Kurtardı, Mostert İlerledi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa6424a80-6a19-4f7b-9a53-9d1eef2b815d.jpeg
DÜNYA

Hong Kong’da Yangında 128 Kişi Hayatını Kaybetti!

3087ce5b9a7aca11b2a2bb0f7843e017e0af19b1.jpeg
SPOR

Justis Huni, Antrenörünün Ölümüyle Maçtan Çekildi

7de50e9a90051b63d0f3de3e280f48486365813f.jpeg
SPOR

Leishman’dan Bunker’dan Şahane Eagle!

6d1e078fcc1514e179974789e4383d547d431185.png
SPOR

Tazmanya Stadyumu İçin Maliyetler Yükseliyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!