Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

a91286c79dcdbbc92c200848931b2747b419dfc8.jpeg
SPOR

Cinkara: “Opetaia’yı nakavt etmeye geliyorum!”

c85c162646c0c3bae3ed05a0df569399d5d7dad5.png
SPOR

Rodriguez’ın Şahane Golü, Utrecht’i Kurtaramadı

b6717885e526cb56149ac70dc9220ac47ed787b6.jpeg
SPOR

2026 NRL Transfer Dalgası: En İyi Alımlar Açıklandı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc2346142-9c56-4ba3-a6d9-8bf50a67dd58.jpeg
SİYASET

Eski Belediye Başkanı’nın Yalanları Ortaya Çıktı!

f6e49aab669c3992ba5c82243e1c41df2601a861.jpeg
SPOR

Khawaja’nın Kariyeri Tehlikede, Head Devreye Girdi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5ff7e465-3a66-4fe3-9d4a-f8737e6bc167.jpeg
DÜNYA

Beyaz Saray Yakınında Silahlı Saldırı: 1 Ölü

41e9149f77840906189eeaad7ecde8b61ccafa0a.jpeg
SPOR

Steve Renouf: Haas’ın Kararını Ailesi Belirlesin!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd9d726be-e367-45fc-af9d-25af1f863b1f.jpeg
DÜNYA

Putin: ABD Planı Gelecek Anlaşmaların Temeli Olabilir

6cfd4cfbaccd8841389f40ee607102acf6b492c0.jpeg
SPOR

Canberra’da Pembe Top Maçı: Takımlar Hazır!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc309b13a-3d85-4dc0-9db1-769d1749b002.jpeg
DÜNYA

Alaska’da 6.0 Büyüklüğünde Deprem!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!