Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

24528476d880d59ea8f79bee2967a4db07c7b344.jpeg
SPOR

Broncos’un Yeni Logosu Tartışma Yarattı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1363a63c-137b-45a7-b7fb-c4c607214071.jpeg
GÜNDEM

Melbourne’da Genç Suçlularda Artış Devam Ediyor

62b1df00f6b0f915832541b39f4a36a58fe25ef3.jpeg
SPOR

Travis Head’in Unutulmaz Yüzde Yüzü: Ashes’te Şov!

ad5d56a36bcb99b6805ddd173af1971cd1826779.jpeg
SPOR

Clarkson İçin Kritik Yıl: Kangaroos’un Geleceği Tehditte

c2cc79f31a01cfc8f254093900821ab74bddeb58.png
SPOR

Daniel Gale, BMW M5 ile Hole-in-One Yaptı!

ca3a00ccf1284d51412addefc266961086c0b88a.jpeg
SPOR

McLaren’ın Ricciardo Kararı Şampiyonluğu Tehdit Ediyor

2f1de05ab347ca64cba036548af196f7c4a97816.jpeg
SPOR

Keary: ‘Kafa travması testlerinde iyileştirme şart’

3adebbacf46a0ed1f987efc4a049ad3004d068db.jpeg
SPOR

İlk Ashes Testi’nde İngiltere’ye büyük darbe!

cbd35c4bc6fa7ebb0dfd2da7088589b468090a10.jpeg
SPOR

McCullum İçin Tehlike Çanları Çalıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F25540d7d-43eb-457e-bfc9-7f69d0fbde76.jpeg
SİYASET

Barnaby Joyce, 30 Yıl Sonra Partisinden Ayrıldı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!