Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F25540d7d-43eb-457e-bfc9-7f69d0fbde76.jpeg
SİYASET

Barnaby Joyce, 30 Yıl Sonra Partisinden Ayrıldı!

ee33596408622d22542c8064941c704299e39549.png
SPOR

Coby Black, Raiders için erken transfer peşinde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3c060da8-9e61-4570-bb25-5eae2ebd850a.jpeg
DÜNYA

Hong Kong’daki Yangın: 44 Ölü, Tehlike Büyüyor!

468f610be117971285592c8fe0999f9c1dc4d32a.jpeg
SPOR

Khawaja’ya Destek: Renshaw’dan Açıklama

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Feaaeb024-797a-4bab-b246-72efd3987bb7.png
DÜNYA

Korkunç Yangında 100’den Fazla Kayıp Var!

57eb433e67db2a87dcfa11efa7576ceec8370f96.jpeg
SPOR

Güney Afrika’dan Tarihi Zafer: Hindistan’ı 2-0 Yendi!

87d14a17904d914256275188dbe12c6f67ed22f2.jpeg
SPOR

Tom Trbojevic, Sea Eagles’ın Yeni Kaptanı!

e78ade2db1f86768f32fbd05a4f5f49c9d569f5f.jpeg
SPOR

Botham: ‘Yaşarsak 5-0, hemen dönelim!’

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F058fa1ae-7bc6-4276-8177-0134e376d9d8.jpeg
SİYASET

Avustralya’da Çevre Reformunda Tarihi An

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc829c735-7ae2-4eb7-8fbc-8ac6eec1b3ec.jpeg
DÜNYA

Sinatra’nın Gençliğindeki Skandal: Tutuklandı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!