Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc829c735-7ae2-4eb7-8fbc-8ac6eec1b3ec.jpeg
DÜNYA

Sinatra’nın Gençliğindeki Skandal: Tutuklandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff6918611-f724-45d2-a1e1-6cbcda98a01f.jpeg
DÜNYA

Trump’ın Georgia Davası Dismiss Edildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc4e04740-38cd-4cb6-a9fb-66e52cf44fc2.jpeg
DÜNYA

Hong Kong’da Yüksek Katlı Binalarda Yangın: 13 Ölü

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa2b545f2-d25b-43a1-95e9-1d4c594b63a2.jpeg
GÜNDEM

Kadın Dolandırıcıdan Şok İtiraf: Rüşvet Çetesi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc2e93d25-b75d-4a49-9380-862eaca9736a.jpeg
SİYASET

Avustralyalı Belediye Üyesi Skandal Nedeniyle İstifa Etti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3033316b-644f-4bad-98ee-32cc8124539c.jpeg
SİYASET

Chalmers’dan Elektrik İade Müjdesi Geliyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F57675221-bc49-49cf-9442-c5f04ca5a637.jpeg
GÜNDEM

Avustralya’da Kadın İnşaatçı Sayısı Artıyor!

b8b8c854828a39eab316ed5761ad3b4a904a3ff9.png
SPOR

F1 Sergisi Melbourne’da Ziyaretçilerini Bekliyor

2baaa10d58c1cae331bca5d61dfa119d0a8e5c38.jpeg
SPOR

Broncos’un Yeni Logosu: Taraftan Tepkiler Var!

1f32eb999aa4bae41bdee0f53384f313f00d18b2.jpeg
SPOR

Cameron Smith: Kariyerinde Yeni Bir Başlangıç!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!