Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd148dbcf-7d49-4dd5-895c-08f1039422c6.jpeg
DÜNYA

Ünlü Olmak, Hayatı Kısaltıyor mu?

e47d5513c3816c827c52a9331e6ca64f24cb35eb.jpeg
SPOR

Konrad’ın ‘grovel’ Yorumu, Kriket’i Gölgeleyecek Mi?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8703a7e2-a2ad-4347-93ed-01c5c3f63178.jpeg
DÜNYA

Vatikandan Poliamoriye Karşı Sert Uyarı!

5ff806d8c7d24296cd38ff10f6d545fa5d21ac47.png
SPOR

Avustralyalı Sporcuların CTE İçin Çığır Açan Testi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0561bd8b-644e-4afa-8c9d-e326d11a0c83.jpeg
DÜNYA

Brink’s-Mat: Altın Soygunu ve Sonrası

4731244e12191c4cfc48a5c4792a911a977494df.jpeg
SPOR

Liverpool’da Kriz: Şampiyonluk Hayalleri Sona mı Erdi?

970675e2f295bb0bea0e2d3490cec27b0fbf7b0a.jpeg
SPOR

Perth Bears için acil çözüm zamanı geldi mi?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F66d9f664-babd-418e-af0e-b3ecab84af58.jpeg
DÜNYA

Trump, Geleneksel Hindi Affını Siyasi Şölene Dönüştürdü

9449d3a78673974e562bf387fd088ed25980b227.png
SPOR

Min Woo Lee: Golfun Dijital Yıldızı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F924536c0-dea4-4618-9101-11e2694e3c11.jpeg
DÜNYA

Louvre Soygununda Dört Yeni Gözaltı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!