Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F924536c0-dea4-4618-9101-11e2694e3c11.jpeg
DÜNYA

Louvre Soygununda Dört Yeni Gözaltı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd873893a-d05b-46b0-9fa0-b929110a00d6.png
SİYASET

Perthli Belediye Üyesinden Skandal İtiraf!

6f9bd14ead6d4ae7a4a75371646d7a707929ec18.png
SPOR

Josh Lindsay: Selwood’un Mirasını Yaşatacak

218e1c4210efb0e03a6da01e62cd9d9ba7039548.jpeg
SPOR

Qatar GP’de İki Pit Stop Kuralı Heyecan Yaratacak!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdc7a075b-f9b2-4980-84cd-9438f6d03e4e.jpeg
GÜNDEM

Gençler Sosyal Medya Yasağını Nasıl Karşılıyor?

8dc8440d7c3a411c4b03a74cadec60ebe9cbc810.jpeg
SPOR

Tom McGuane, Crows ile Şansını Arıyor!

e854203d36859bbbf17b5b275759e17e8991cdde.jpeg
SPOR

Stokes, Perth’te Taktiksel Çöküş Yaşadı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0ca8013e-05b1-4909-941c-9f218d732db4.png
SİYASET

Queensland’da Öğretmenler Grevde: Hükümet Cevapsız!

4d6152c720d80c50bfd2374507ee7d7358428a92.jpeg
SPOR

AFLW 2025: Tarih Yazma Mücadelesi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F10b41ac3-e8d9-4c95-ab9f-af2f9868bf36.jpeg
SİYASET

Latham’ın Skandal Tweeti İçin İtiraz Süreci Başladı

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!