Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fbde1828a-d954-4358-90de-c0e5431ce861.jpeg
DÜNYA

Epstein Davası İçin Gizli Transkriptler Açıldı

66c50cdbb961aab46d2ffc7a66422cd8a66076f1.png
SPOR

Khawaja’nın Golf Seçimi Tartışmalara Yol Açtı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5b5876a3-1644-498a-b1e5-6419e840b48f.jpeg
DÜNYA

Trump, Xi ile Beijing ve Washington için el sıkıştı!

0cb92756a21d117c8665fc9940ab34e223976ee3.png
SPOR

Yeni Yeteneğin Yükselişi: Kye Andrews Dragons’ta!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F25d21cd6-8c8b-48d9-8b9a-0e7e826e1f94.png
SİYASET

Hanson Burka Giydi, Siyasi Tartışma Alevlendi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F10e65a18-cbc9-4622-a1f7-0df41430b299.jpeg
DÜNYA

Alcatraz’ın Kuş Adamı: Robert Stroud’un Hikayesi

53d9a8d3e553b03a847d01bef410a3b9ee3661e0.jpeg
SPOR

İngiltere, Lions Maçında İlk Test Oyuncularını Göndermedi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb7316584-9697-4344-8979-5414288c896a.jpeg
DÜNYA

Comey ve James’in İddiaları Mahkeme Tarafından Düşürüldü

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2e47a792-e066-4bb5-85fe-c0d8f071b374.jpeg
DÜNYA

Son Anda Canlanan Kadın, Şok Yarattı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F65611060-eef8-423b-ba82-727506f930b4.jpeg
DÜNYA

Malezya’dan Gençler için Sosyal Medya Kısıtlaması

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!