Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F070c3c9a-7f50-4d9a-bdb5-70f40ed59267.jpeg
DÜNYA

Jimmy Cliff, Reggae Efsanesi 81 Yaşında Hayatını Kaybetti

c83ce52b9e47ecad630dc7ff1ae217aee50d6f70.jpeg
SPOR

Tom Trbojevic Manly’nin Yeni Kaptanı Oldu!

9804ddd541cd11e9c309160ea6d940a7c253c2a5.jpeg
SPOR

Boland’ın İlk Gün Performansı Hatalı Strateji mi?

546962c9c640dfcec7990608e4b1f2b0d9cb55a6.png
SPOR

Ashes’ta Seçim Krizi: Kimler Formayı Kapatacak?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F15f96bf7-aa45-440a-88cd-fd2cdf727a8e.jpeg
GÜNDEM

Skin Gym’de Skandal: İddialar Gündemi Sarstı!

f716fcdc99df5d6e3409782bde1994eb812a6448.png
SPOR

Perth Bears İmza Krizi: Yıldızlar Kaçıyor!

3bf9fa84a348a520c8bc5ca354f75972ff55fdf6.jpeg
SPOR

Wallabies, 2027 Dünya Kupası’na Band İki’den Girecek!

4cebe81f8544dcbce5754e49bb545ea1fc623a43.jpeg
SPOR

Jye Gray, Rabbitohs ile 2029’a Kadar Yenilendi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fccfa193b-3d44-4b81-87f6-188d938a86a6.png
SİYASET

Hanson’ın Burqa İle Senatodaki Provokasyonu!

c7ddfd1c2e3a9a571b0d94278ab1c6b2ff8aac90.png
SPOR

Opetaia, Ramirez’i Ducklamakla Suçluyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!