Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

4aa000ac2a9dfffb5cd5c4b6b063a72dafd7de5b.jpeg
SPOR

Caleb Jewell’den Şaşırtan Yüz

27bf374763e31dd65f327d0c573a6a322dfb47bb.jpeg
SPOR

McLaren, F1 Plank Kuralını İhlal Etti Mi?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff6b8a033-4391-404d-a9c9-62ae715cb578.jpeg
SİYASET

Çocuklar Geleceği İçin Endişeli: Rapor Açıklandı!

c8501091f0f060e291b8b50803ab20251d3c9530.jpeg
SPOR

Katoa Olayında Yaşam Boyu Yasak Çağrısı

b4f236e91ce8f04dae3e17cf11d86fa0c1ba406b.jpeg
SPOR

Stokes ve McCullum’un Zorlu Görevi Başlıyor!

ebd82e55a6ec23a9b45b9d5d00a33a95552c0e91.jpeg
SPOR

Guardiola’nın Newcastle Maçındaki Gerilim Anları

4aa1aaa71d63644813ccf208c98c4fbc4d8677cb.jpeg
SPOR

Khawaja, Açık Cennetteki Yeri için Savaşacak

867c21fa3b4ef51fa9a175f8eb033b35614355bc.jpeg
SPOR

Rugby Dünya Kupası 2026: Avustralya-NZ Maçı Başlıyor!

f759a77703b05e1e1ffbf59dd08e2ee7f09b3e19.jpeg
SPOR

Wallabies, Fransa’ya 48-33 ile Elendi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8229095f-5d7f-4b1b-aa77-6a316eab1426.jpeg
DÜNYA

Trump’ın 28 Maddelik Planı: Zelenskyy’yi Zorlayacak

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!