Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8229095f-5d7f-4b1b-aa77-6a316eab1426.jpeg
DÜNYA

Trump’ın 28 Maddelik Planı: Zelenskyy’yi Zorlayacak

f72eef40d16c1227197b3c32e1507658d1acd548.jpeg
SPOR

Zak Butters: Gelecek Yılın En Çok Konuşulan İsimleri

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0e8ac74a-c0c6-4c5b-b30b-04f670ce39d0.jpeg
DÜNYA

Nijerya’da 303 Öğrenci ve 12 Öğretmen Kaçırıldı!

6049e65dd530904ada8e803d15a9d337ffb30164.jpeg
SPOR

Liverpool Evinde 3-0 ile Çöktü, Krallık Tehlikede!

a0a615ec18588712529e42d8fcb117be88b8307a.jpeg
SPOR

Avustralya, İngiltere’yi Şok Eden Test Zaferi!

24d8b501e9a332283c52f623ad9ff213f3b700c1.jpeg
SPOR

Fransa, Avustralya’yı 48-33 ile yendi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0b1add54-7856-4e13-9013-43b8785eb9f6.jpeg
DÜNYA

Ukrayna’nın Müttefikleri Barış Planına Tepki Gösterdi

9fbffde9966ead59396664c600a2029167fd817d.jpeg
SPOR

Las Vegas Grand Prix: Evlilik, İçki ve Fırtına!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7444bf4e-ef30-418c-96ce-d10b74eb2057.jpeg
DÜNYA

Harry Einstein’in Sahnedeki Trajik Ölümü

9e439873504ba757792f2efa3870fd5fa24f6c94.jpeg
SPOR

Travis Head: Ashes’te Yeni Açılış Yıldızı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!