Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

2259d2666be2cd53bdd9933462604e08b57f00e4.png
SPOR

Ben Stokes’ın Gözdesi: Avustralya’nın Umudu Kayboldu!

68b1af97b8cd8b18114cd7d923c570801aaaf63d.jpeg
SPOR

AFL, Irkici Irkçılık Davasında Sorumluluğu Reddetti

98d522c0a8b075febffc336243aa53d1bac1a2a0.jpeg
SPOR

Jayden Campbell, Titans ile 2031’e Kadar Bağlandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9aa3f876-b3b3-47ad-9000-673c09ae35af.jpeg
GÜNDEM

Blue Mountains’da Aileyi Tehdit Eden Kirlilik!

2c452f14fc258a3f01a5226bf712870ad085ab68.jpeg
SPOR

Tasmania’da Stadyum Oylaması: Gelecek Belirsiz!

ee27eb00e906b3c664f04b5f428cb0d292fa7557.jpeg
SPOR

Callum Ah Chee, Adelaide’ye Pre-Sezon Draftıyla Geçti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcb6eecd8-85e0-47d9-be83-8365a54c78b5.jpeg
SİYASET

Neo-Nazi Tehditleri Nedeniyle Tutuklu Kaldı

96f8ee4de4fa95903bba6793d02f81331e8e78de.jpeg
SPOR

Charli Grant Matildas’tan Çekildi, Yeni İsim Geldi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5254802d-a471-46cc-9beb-3e06f7748769.jpeg
SİYASET

Mark Dreyfus: Avustralya Cumhuriyeti Zamanı Geldi!

f1104048219cd86050ce5bbb15834e07d23a372d.jpeg
SPOR

Mitchell Starc, Ashes’a Harika Başlangıç Yaptı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!