Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ba638f75713a46f51a861856d47b78c212bcfbae.png
SPOR

Kraliyet Serisi Başlıyor: İngiltere’nin Şansı Nedir?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9cc0ccfe-e49d-43cb-a3d8-da3dce8a4f10.jpeg
EKONOMİ

Avustralya Borsası Altı Aydır En Düşükte!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd0b80ade-6548-4698-b01d-0b5d8469a6fc.jpeg
DÜNYA

UPS Uçuşunda Motor Kopması: Korkunç Kaza Detayları

2dc1a5f6b06f3cc15392fcbaf4043b08e1052595.jpeg
SPOR

2025 AFL Draft: Kazananlar ve Kaybedenler Belli!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc5081812-efc3-4757-be09-3f479a95318a.jpeg
SİYASET

NSW Liberal Partisi’nde Tarihi Kadın Liderlik!

d9f1fe29c9e37a54f47e8a9b3b56a7312608ec65.jpeg
SPOR

Montpellier’den Mary Fowler’a Sert Yanıt: Yalanlar!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9429209a-ad3f-43d0-bf38-af0fc90d078e.jpeg
DÜNYA

Bipartisan Saygı: Cheney’nin Cenazesi Washington’da

1cd83ecdb38d933f216427292658e31587551b0d.png
SPOR

Premier League Heyecanı Geri Döndü!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F93df7e27-113b-4ed5-b02f-353602f1c93d.jpeg
DÜNYA

Ukrayna İçin Gizli Barış Planı Gündemde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb9814f22-0a39-4307-88d0-7ef007287678.jpeg
DÜNYA

JR’yi Kim Vurdu? Dallas’ın Sırrı Çözüldü!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!