Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

0ae63f1024e64c2cf84ab218663031f275e98430.jpeg
SPOR

Paralimpik Şampiyonu Paige Greco Hayatını Kaybetti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2ad88578-6da2-4462-a879-fd59e2627c47.jpeg
SİYASET

Trump’tan Epstein Dosyalarının Yayınlanmasına Destek

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7bff1bc0-3384-4392-96d3-6fa0149464f1.png
DÜNYA

Trump, Seth Meyers’ Peşine Düştü! İşte Sebebi!

e29ec3cb90679e1b23fb93aa91a0e7723ee71edb.jpeg
SPOR

Schumacher Ailesi, Kayıp Hard Drive İçin Mahkemede

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1d4d7103-26c9-4cdf-92bf-9d8da9b88464.jpeg
DÜNYA

Çin’den Japonya’ya Seyahat Uyarısı: Gerilim Tırmanıyor

ac8f6b79c75211d50cd64792cb3c53ff94d14a04.jpeg
SPOR

İrlanda, Parrott’un Hat-Trick’iyle Dünya Kupası’nda!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffbfac46c-c49d-4116-8860-0427f877af29.png
DÜNYA

Trump Venezuela İçin Askeri Opsiyonları Değerlendiriyor

f59bc6f639521a942882a332cbe6096e546be6c0.png
SPOR

Sürpriz İsimlerle Başbakan’ın XI Kadrosu Açıklandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F36dc8f39-7d72-4d6b-adf1-c355eb2487d5.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Greene’ye “çılgın” damgası!

b10dc8e7b888742a701ce95480179d5b4a433e34.jpeg
SPOR

AFL Draft’ta Kaos Bekleniyor! En İyi İsimler Kim?

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!