Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

SAĞLIK

Yurt Dışında Kutlama Yapacaklara Uyarı!

e4a1e0ec854f63436971d7746a7bd27181e091ac.png
SPOR

Ashes Öncesi Cummins ve Wood’un Durumu Merak Ediliyor

SİYASET

CSIRO, 350 İşçi Çıkararak Tasarrufa Gidiyor!

042cd728eaf86908aa696f82413421105f95f4e3.jpeg
SPOR

Scott Boland: 2025 için yeni strateji hazır!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0f140906-d35b-4b9d-a527-1b34cff746b2.jpeg
DÜNYA

İslamcılarca Beş Yıl Rehin Tutulan Terry Waite

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F82c66aa0-0e96-48eb-81c9-09bae3d1f1a4.png
SİYASET

Bedford, 1000 İşçiyle Kurtarıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdefc1220-00fd-481a-873f-0dfc2c42ea96.jpeg
SİYASET

Bangladeş’te Hasina’ya Ölüm Cezası Verildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcbcd15f6-6aff-4fa7-ae4c-f2a3dc6f1906.jpeg
DÜNYA

Suudi Arabistan’da Otobüs Kazasında 45 Kayıp

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6eb7f43a-2a58-42bd-a5a3-20f7fffd9e84.png
SİYASET

Şiddet ve Tehditlere Karşı Yeni Okul Yasası!

1b8495302a221c2b81205ab0daef605cc5220fba.jpeg
SPOR

Sam Kerr Yeniden Matildas’ın Kaptanı Olacak!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!