Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F370cf621-1af1-4899-861c-35b825ca92c2.png
DÜNYA

Epstein’in E-postaları: Trump ve Ünlüler Bağlantısı

d31aaa7b7dc85459f176c8672feb62d1b0bad56f.jpeg
SPOR

Glenn McGrath, Ashes Yorumculuğundan Çekildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9d6409e2-28cb-4cd2-a97c-ca71c6020a07.png
SİYASET

ANZ’de 3500 İşçi Çıkarılıyor, İcra Kurulu da Gitti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F68e426a4-5d5c-4715-a2b0-9af2af2e44c6.jpeg
DÜNYA

Kessler İkizleri: Birlikte Son Yolculukları

903a0a1c03a23f7fee01aa7f687027a52330d10c.jpeg
SPOR

Ollie Pope’un Ashes’teki Zorlu Sınavı Başlıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff0607fd7-e1a0-43e0-b6c5-cbbdac152d2e.png
DÜNYA

Trump, Epstein Dosyalarını Yayınlamaya Hazırlanıyor!

642670b6da5af48a51424d962843f335ebc89efa.jpeg
SPOR

İskoçya 25 Yıl Sonra Dünya Kupası’na Gidiyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F078e108a-a6c1-4252-8eec-09fad92d652a.jpeg
DÜNYA

Wall Street’de Çalkantılı Gün: Hisseler Düşüşte!

258085f2a23f5a032fb9dfe872e52eaeae509e22.jpeg
SPOR

Stephanie Gilmore 2026’da Yarışmalara Dönüyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F01af7675-5281-4f4e-b1f6-6b570fb5d226.jpeg
DÜNYA

Clay Higgins, Epstein Dosyası İçin Tek Başına Karşı

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!