Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe0329311-3e22-4072-a9b8-f52aa181a26c.jpeg
GÜNDEM

Wilton Greens’te Su Sorunu Evleri Tehdit Ediyor!

c617e15dab4dd9d1d72fc369b026f231ceacf30b.jpeg
SPOR

Willem Duursma, West Coast’un Yeni Yıldızı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa8e7a130-335d-404f-99c1-3f853bfd6fca.jpeg
SİYASET

Adelaide, COP31 Zirvesi’ni Kaybetti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6e65ba12-81fa-499f-87e0-79fb2df0e7a2.jpeg
GÜNDEM

Tattoo Sanatı: Sigorta Şirketlerinin Hedefi

52c0d61a7aabcc8919ae95c63b7d75b4e0447367.jpeg
SPOR

İngiltere’nin Ashes Kadrosunda Sürpriz İsimler!

cf4e76b8f6d6f8bf4fc84ce81f5c5f3f06120827.png
SPOR

McDonald’dan Vaughan’a Sert Yanıt: ‘Pistte Değişiklik Yok’

c225b202018b3801268f0c58946083da0d18eaf2.jpeg
SPOR

Mary Fowler’ın Şok Edici Veda Hediyesi

29bc8bacbbd8a8255bd330d4165c09ce54c28d5a.jpeg
SPOR

Lyon, Perth’te Test’e Hazır Olmalı!

ac522bc92480dfe9ccd71944f3b8f5f9b4f0e0eb.jpeg
SPOR

Socceroos’ta Popovic Dönemi Krizle Sona Erdi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F380df096-5160-4926-8da7-f19871c7f299.jpeg
SİYASET

Hollie Hughes Partisinden Ayrıldı, Savaş Başladı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!