Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

d4c29a0523e2c600312c41eef29a264fe107f656.jpeg
SPOR

Ben Stokes’un Sağlığı, Ashes İçin Kritik!

3b68aab73267d265cda9d397f0244dd328cf4e0a.jpeg
SPOR

Mary Fowler’ın İfşası: Futbolda Irkçılığa Dikkat!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd442969b-cfd7-45fe-bed1-9bd35108c514.jpeg
SİYASET

Senatör Thorpe’dan ‘Sonsuz Kimyasallar’ İçin Yasak Çağrısı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F77acc04d-f370-415c-ae95-a11b1e4096fa.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Epstein Dosyaları İçin Sürpriz Karar!

4977b4424a0ba1741dd557b93242fd89a3d25418.jpeg
SPOR

Tedesco, Roosters ile 2027’ye kadar sözleşme imzaladı!

222fb147abda51d792c716a74878cdb2c7c8b6f3.jpeg
SPOR

Wallabies’ta Korku: Harrison’dan Sert Eleştiriler

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F77acc04d-f370-415c-ae95-a11b1e4096fa.jpeg
DÜNYA

Trump, Epstein Dosyalarının Yayılmasını Engelleyemedi

5f9218519e8abb66006fe1c3dfe6e25fd98fa02b.jpeg
SPOR

Starc’tan Açıklama: Ashes Brisbane’de Başlasın!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9df0f639-3b89-4720-af11-e3611f0dd527.jpeg
DÜNYA

Endonezya’da Semeru Yanardağı Patladı, Uçuşlar Tehlikede

885a5b8cde3e00d40c069e18495f6b7d17452d32.png
SPOR

Gold Coast Suns: Gelecek İçin Korkutucu Bir Kadro!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!