Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff88cf03d-74ac-4116-ad6b-a3b2cd4a905b.jpeg
DÜNYA

Trump, Epstein Dosyalarını Açma Yasasını İmzalıyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F65cd3ed6-9fc0-4d1e-9bd1-baa0a988c186.jpeg
SAĞLIK

mRNA Gripti Aşısı, Gripte 35% Daha Etkili!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F657c6b17-b5d2-42a2-be03-61798679609f.jpeg
EKONOMİ

Nvidia Raporu: AI Balonu Patlayacak mı?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa3226c4d-dc4d-4065-83e9-36e0820d8ae3.jpeg
DÜNYA

Kissing: 21 Milyon Yıllık Evrimsel Gizem!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F06e6269e-cc4c-4cea-85bf-1efab3709d44.jpeg
DÜNYA

Rusya’nın Korkunç Seri Katili Chikatilo’nun İfşası

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7318abef-f3ea-4871-b46e-d4e79de0993c.jpeg
TEKNOLOJİ

Avustralya eSafety Komiseri’ne ABD’den Çağrı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7318abef-f3ea-4871-b46e-d4e79de0993c.jpeg
SİYASET

ABD’den Avustralya eSafety Komiserine Soruşturma!

f5d87fa5a40f5fd812d52deec79627b8ed3d204e.jpeg
SPOR

Wallabies, Paris’ta Zafer İçin Kenetlendi!

c7950337d7b2eab363487d9879e91be6390d61f5.jpeg
SPOR

Katoa’nın Yokluğu Storm’u Derinden Sarstı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe0329311-3e22-4072-a9b8-f52aa181a26c.jpeg
GÜNDEM

Wilton Greens’te Su Sorunu Evleri Tehdit Ediyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!