Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

c61b3b342ae951ce84cadeaffe115d64f2e47b3e.jpeg
SPOR

Sinner, De Minaur’ı 13. Kez Mağlup Etti!

53813d57b2e35662dd9a89f9d0a7b30af301419d.png
SPOR

Cadel Evans: Avustralya Bisiklet Tarihinde Dönüm Noktası

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Faccaffea-c793-4734-b9b6-decea295b171.jpeg
SİYASET

50 Yılda Tekrar Olur Mu? Başbakan Düşürme Gücü

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8637f217-c289-420a-8768-abdc3d348ed6.jpeg
DÜNYA

Mad Bomber: New York’taki Terör Dönemi

9e1e04ef1d9f005b4086d78814815d2d1771b7ea.jpeg
SPOR

Hazlewood’un Yokluğu, İngiltere’ye Şans Getirdi!

13e39402e32e27c46211209490f8e20b74c636d9.jpeg
SPOR

Melbourne, Hore’yle Final İçin Hazır!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc5f6b889-822b-451a-83b0-bb38036f3ce7.jpeg
SİYASET

Epstein Dosyaları İçin Kritik Oylama Geliyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3c10adf1-5ddc-434e-99be-31785adead85.jpeg
GÜNDEM

Victoria’da Meningokok B Aşısı İçin Mücadele

645f96c613663fdb9eb118b7ff5d053367bf0201.jpeg
SPOR

Mark Wood’un Hamstring Kontrolü İyi Geçti!

5e4884cfcaaa963695cd6c201cf4a2b458b5cb83.png
SPOR

Patrick Beach’in Kurtarışları, Socceroos’u Kurtardı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!