Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

c3131ab39080506be82e6a77e81ed1122aa494c4.jpeg
SPOR

Drummoyne Oval’da Yıldırım Maçları Durdurdu!

deae5b0cd4126b9493d6e3c09ecacc42df9d6c5e.jpeg
SPOR

Garth Tander, 6. Bathurst zaferiyle emekli oldu!

b76d8ef66e897e286f8dfeb8b5f17e25f4a77225.jpeg
SPOR

Socceroos, Venezuela’ya 1-0 yenildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe0b956bd-7996-47d8-b841-9bb478a6dde2.jpeg
DÜNYA

Banksy Tablosunu Çalan Adam 13 Ay Hapis Yattı!

1c64a4e9743f0fb5e4319b88913b031e710b3283.jpeg
SPOR

Broncos’a Özel Çizelge: Raiders Tepkili!

97acd7a64397a4c8374174403d0cb4330e90eb6d.jpeg
SPOR

Joseph Parker’dan Şok Dopingle Sınav Başarısızlığı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe2d3c0f4-3bd7-4ec5-996e-1dd1e5cfc690.jpeg
DÜNYA

Kenel Biti Alerjisi: İlk Ölüm Vakası Kaydedildi!

9c73433eaf094039f865b8735a8b011f5eb250ea.jpeg
SPOR

Hassan Hamdan: Geçmişten Ders Alıp Yeniden Doğuş!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F022142aa-e770-42f7-8b24-b7b45b56441a.png
DÜNYA

Trump, Sığır Tarife Kararını Geri Aldı!

42055946b598ce050a1d2c3a2169291e32e8624a.jpeg
SPOR

Rocchiccioli’nin Kahramanlığı WA’ya Zafer Getirdi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!