Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F40d19384-efb2-4b8e-863d-88f2adc37ae8.jpeg
GÜNDEM

Evini Kaybedenler: HWR’in Şok Edici Hikayesi!

GÜNDEM

Giaan’ın Ölümü: Mental Sağlık Sistemi İflas mı?

10ac5a493475dbd9760851827b7a1f0af011afee.jpeg
SPOR

Kai Trump, LPGA Tour’da sonuncu oldu!

SPOR

Stokes’un İlginç ‘Özeti’ Dikkat Çekti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F91e6f0c5-b80a-4eba-b8b8-bcbfad834e26.jpeg
SİYASET

Turnbull’dan Liberallerin Kararına Sert Tepki!

5c094932af77312a77bb648ebd715b888b091684.png
SPOR

2026’da İzlenmesi Gereken 10 Şampiyonluk Maçı

a7c706c1ffa94e5f42faace0f708973842061fda.png
SPOR

Ronaldo Kırmızı Kartla Şok Etti, Dünya Kupası Tehlikede!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe938d9f0-9830-4c7c-a796-39c0ebc01c50.jpeg
DÜNYA

Moskova’da AI Robotun İlk Gösterimi Felaketle Bitti!

976baa77c7e4da9ba999e2af610806e637ec8ad4.jpeg
SPOR

O’Connor, Tatildeyken Döndü: İrlanda Maçına Hazır!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Feb2ff392-8c72-4521-a330-771345ba2dd4.png
DÜNYA

Mexico’da Kayıp Papazın Cesedi Nehirde Bulundu

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!