Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1b2d4acfab0c2d8f8205c578c2c654bd0829f2e9.jpeg
SPOR

Joe Root’un Avustralya’daki Kayıp Yüzyılları

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F65d9b268-ccb9-4db5-93f1-84751ebf45df.jpeg
DÜNYA

BBC, Trump’a Yanlış Edit İçin Özür Diledi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4e34c0e8-bb3b-475c-ac03-bec9493cc64f.jpeg
SİYASET

Ölü doğum oranları artıyor: Değişim şart!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fffe18e0b-2735-4c7b-b57c-95f4a8f37ce8.jpeg
DÜNYA

Güney Kore’de Tır Pazar Kalabalığına Dalınca 2 Ölü!

0c0e164d02475dedc4476d45e497501c15836809.jpeg
SPOR

Lehi Hopoate’ye Sosyal Medyada Acımasız Saldırı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc7e364f0-57e9-4527-8df9-9806f57b9725.jpeg
SİYASET

Çocuk Güvenliği İçin 37 Milyon Dolarlık Reform!

2f00b22784ec08e2bb711a55b52d1d332fb5074a.jpeg
SPOR

Jake Paul, Anthony Joshua ile Büyük Kapışmaya Hazır!

GÜNDEM

Gold Coast’ta Zihinsel Sağlıkta Ölümcül İhlaller

a9b686d5974ad9cd41d9de28912af734ed61ccdb.jpeg
SPOR

Cameron Green, Sheffield Shield’de 94’te kaldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F30dc5eb9-b9f4-46a7-9071-47a625d93547.jpeg
SİYASET

NSW’de Hız Sınırı 30 km/sa Olabilir!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!