Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

522c6d9427bfd0fa62d374b5986484768a065ec8.jpeg
SPOR

Jamie Whincup, Triple Eight’ten Ayrılıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F48cca4f8-d1e4-41dc-818e-3be4654890ca.jpeg
DÜNYA

ABD’de Tarihi Hükümet Kapatma Süreci Sona Erdi

0e70d3ad869f3a75b87c4bd950ecacc5b3536bd5.jpeg
SPOR

Futbol için ‘Kicking’ Devrimi: Yeni Bir Başlangıç mı?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5e39aea5-c8dd-4f89-af92-918a47edf596.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Netanyahu’ya Af Çağrısı: Siyasi Etki Mi?

bd612693f32528c4855e9d2007b33b9cd1961e39.jpeg
SPOR

Justis Huni’den Duygusal Veda: Keri Fiu’ya

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1ba42549-e6cc-416a-959e-ea195bd6466a.jpeg
SİYASET

Liberallerin Net Sıfır Tartışması: “Sirk Gösterisi!”

52105854211ccb5208e70df982cb6ba9827061eb.png
SPOR

Perth Bears’ın İlk İmzası: Hendrix Tapiki!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F30b2c2e3-f69e-4fee-865b-711717927498.jpeg
DÜNYA

Boebert ve Trump Yönetimi Epstein Dosyalarını Görüştü

f83e2dd340c30f7a76407467952c592b995dbf4f.jpeg
SPOR

Ivan Cleary: Gelecek Planları ve Oğullarıyla Hayali

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3f773c92-9171-4c66-8f46-19534c0fa784.png
SAĞLIK

Queensland’da Kızamık Uyarısı: Dikkat Edin!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!