Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

732f5c27b0a8c657978c25cc7b47d1508eb3ca07.jpeg
SPOR

Genç Yetenek Johannes Logan’ın Ölümü Üzüntü Yarattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F94e5a13f-31e9-455e-8504-1cd521c4c6a9.jpeg
GÜNDEM

Victoria’da Genç Suçlulara Müebbet Tehlikesi!

1488b21105614d32632c96dcb7f592ba592022fe.jpeg
SPOR

Hazlewood, Ashes için hazır! İyi haber geldi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3989395a-66ca-491f-b886-351f393c9553.jpeg
SİYASET

Liberal Parti Net Sıfır Hedefini Terk Etmeye Hazır!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6f87bf7a-230c-4cdb-888d-7dab32f12e9d.jpeg
DÜNYA

Jack Schlossberg, JFK’nin Torunu Temsilci Adayı!

5382d7a8fada9d78d8a738de9c33f23917337c35.jpeg
SPOR

De Minaur: ‘Kaybetmek beni yok edecek!’

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdccffb0a-5527-4d7e-a155-b0517f7337af.jpeg
DÜNYA

Ev Sahibi ile Temizlikçi Arasındaki Trajik Olay

b36efa350ebc8580788e8a35d28162f9a65483f7.jpeg
SPOR

James Overy: Manchester United’ın Yeni Yıldızı!

SİYASET

Avustralya ve Endonezya’dan Tarihi Güvenlik Anlaşması

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9b10686c-db56-44ff-9fd9-d02d1144d641.jpeg
DÜNYA

Jamaika’da Kasırga Melissa: Ölü Sayısı 45’e Yükseldi

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!