Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd0883d3f-eb68-4328-addb-12cd32e8b2ee.jpeg
DÜNYA

Sally Kirkland, Oscar Adayı Oyuncu Hayatını Kaybetti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1e9457df-4b21-4072-a71a-a505b35045fa.jpeg
DÜNYA

Trump, BBC’ye 1 milyar dolarlık dava açtı!

b26624c413972624e2815411d07cbe2d629cee6d.jpeg
SPOR

Irak’ın Dünya Kupası Hayali: Zorlu Sınav!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9e76a18d-bc1d-432f-9797-3b802526c9dd.jpeg
DÜNYA

İngiltere, ABD ile İstihbarat Paylaşımını Durdurdu!

9d5053a62abe369e2667f3385b0255ca571ad00c.jpeg
SPOR

Botham: İngiltere’nin Hazırlığı Yetersiz!

b15fea00d946f5fb2effb00ec70aec228e5f2ad3.jpeg
SPOR

Cherry-Evans’ın Roosters ile Manly Randevusu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F25864dc6-3f80-4ed1-8f2d-8412973900ee.jpeg
DÜNYA

Patlayan Balina: Oregon’un Unutulmaz Olayı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F42fed3f9-9f7c-42b2-b498-bfb60e36227c.jpeg
DÜNYA

BBC ve Trump Arasındaki Kriz Derinleşiyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1207e579-2a3e-468e-8ebe-8ca17805e0f0.jpeg
DÜNYA

İslamabad’da Mahkeme Önünde Canlı Bomba Saldırısı: 12 Ölü

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7cca4882-53fa-43fa-bab0-29b1aece5175.jpeg
SİYASET

Algal Çiçeklenmesi: Hükümetler Uyuşuklukta!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!