Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ca6011f5843fbcadc8027a5888aa0bbc1823d3f3.jpeg
SPOR

AFLPA’dan AFL’ye Sert Eleştiri: Bruhn Olayı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F87c4b2f1-62f2-472a-8d36-8d6339fe3fd5.jpeg
SİYASET

Coalition Krizi: Voters One Nation’a Yöneliyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff17874ff-9292-49ee-9f7a-017af3b12c12.jpeg
DÜNYA

Trump, Yüksek Mahkeme’ye İtirazda Bulundu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F80fe5f27-cf34-4c42-8b78-822ef9a7f9c9.jpeg
SİYASET

Keating: Whitlam’a ‘Kerr’i ya at, ya tutukla’ dedi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb2bed91c-acf6-46cc-a8f4-a9ec3d4d0b75.jpeg
DÜNYA

Gençleri Taşıyan Otobüs Dağda Devrildi: 20 Yaralı!

8c8f4eb152f0246a2c6e323d5f1300d3a7031cad.jpeg
SPOR

Cindric’e SVG’den Süper Arabalar İçin Taktik İpuçları

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F99c3d21e-f6f1-4d2b-b9dc-66bf592a914d.jpeg
DÜNYA

Ekvador’daki Cezaevinde Kanlı İsyan: 31 Ölü!

eed1cb660f895821cb3e1ef7b06c8bd4d2518a8b.jpeg
SPOR

2026 AFL Takviminde Dikkat Çeken Maçlar!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F00280340-80b0-4286-8977-07ee3f47e6fb.jpeg
DÜNYA

Kanada, Kızamıkla Yeniden Mücadele Ediyor!

7250c37aa5e72e0b0cbb6b80143dd28872aa4e21.png
SPOR

NRL’de Yeni Sezon Öncesi Sıcak Sorular!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!