Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff005b320-65f3-40ce-8393-0916fac21de7.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Hava Trafiğine Acil Müdahale!

b54d8931a526dff09ea724eb233536453e2aa982.png
SPOR

Rybakina, WTA Fotoğrafında Yer Almayı Reddetti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5be13a45-a69e-4b90-8ccb-8d0e98e02ac4.jpeg
DÜNYA

Warren Buffett, Çekiliyor Ama Hala Aktif!

fe5b007b804e6774ba47de074d70e6b1680b99ac.jpeg
SPOR

Ferrari’de Kriz: Elkann, Sürücülere Sert Uyarı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7aef2444-6d7f-4c97-bb01-3cc71c7d0f36.jpeg
DÜNYA

Florida’da Yardım Uçak Kazası: Kurtarma Çabaları

f633db7a62def5de05466affda3beb87fc42ce7b.jpeg
SPOR

Eli Katoa Hastaneden Çıkmaya Hazırlanıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb72d97a8-b164-436f-a791-81fd97cfd1a5.jpeg
DÜNYA

Sarkozy, Cezaevinden Çıktı: Masumiyetini Savunacak!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F244fc91c-6812-40c5-b7fa-349c399c28cb.jpeg
SİYASET

Whitlam’ın Dismissal’ı: Şeffaflık Çağrısı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb4519624-e661-4594-92cb-944940d4d6b8.jpeg
DÜNYA

Yüksek Mahkeme, Eşcinsel Evliliği Korudu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F35102748-55c4-4b3a-adc9-a5b9cc543d14.jpeg
DÜNYA

Delhi’de Korkunç Patlama: 8 Ölü 19 Yaralı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!