Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7cca4882-53fa-43fa-bab0-29b1aece5175.jpeg
SİYASET

Algal Çiçeklenmesi: Hükümetler Uyuşuklukta!

b856071e6e900c331b56092dcb1d81a6b9c9a08f.jpeg
SPOR

Leo Thompson, Bulldogs’a Katılmanın Heyecanını Yaşıyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9e99f9f9-b986-42be-81f2-65f81bd8d920.jpeg
GÜNDEM

Brad Turney’in Ölümü İçin Yeni Soruşturma Talebi

decf0c6e5c573c026f26c4b321f77864e78c6e9e.jpeg
SPOR

Avustralya’nın Açılış Problemi: Weatherald mı, Labuschagne mı?

62d050cebcd22d87755d4c169b8c792b38f00cb1.jpeg
SPOR

Jack Doohan’ın F1 Dönüşü 2026 İçin İmkansız!

4518d96414d274106f91d7083dd5c55dc13e9769.jpeg
SPOR

Webster’ın Beş Wicket’i Ashes Seçimini Zorlaştırdı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5e7025bb-7d57-4e93-b7f4-e3a6557b5deb.jpeg
EKONOMİ

Avustralya’da Tüketici Güveni Zirveye Çıktı!

3191c40edd3197862528dbade488736cdca8f5c7.jpeg
SPOR

AFL’nin Wildcard Round’u: Taraftar Tepkisi Ne Olacak?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F02d078ae-28e0-424e-88de-f7facf818aaf.jpeg
DÜNYA

Trump’tan BBC’ye Hukuki Tehdit: Kriz Derinleşiyor!

ca6011f5843fbcadc8027a5888aa0bbc1823d3f3.jpeg
SPOR

AFLPA’dan AFL’ye Sert Eleştiri: Bruhn Olayı

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!