Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe429d23e-5b96-4f17-9eff-e36c0cd727e1.jpeg
DÜNYA

Amazon’da İklim Zirvesi: Acil Eylem Çağrısı

05460745861a15768fc61d95e56feec3ae996765.jpeg
SPOR

DJR CEO David Noble Görevden Ayrılıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0ab97b75-83c3-4ea8-9c17-19c87325d786.jpeg
DÜNYA

Trump, 2020 Seçim İhlalleri İçin Pardonu Verdi!

3a62d975582d4c17225e63ece333730a3888d88c.jpeg
SPOR

Weatherald ve Webster, Ashes Öncesi Sınavda Başarısız

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F733e01f3-6559-4403-80e2-8f131e5f4ae3.jpeg
GÜNDEM

Silahlı Hırsızla Mücadele: Korku Dolu Anlar

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4f8b7f05-6d45-4b4e-b0d7-dc56cc8416aa.jpeg
SİYASET

Avustralya’da 16 Yaş Altı için Sosyal Medya Yasağı

feb886257fecc07d8ea5529e63b20e0a65c3410a.jpeg
SPOR

Supercars Finaline Giden Yolda Dostluk Şart!

d8b3ab8e8e9c7c742034205b25fba060fc875bdc.png
SPOR

Rugby Dünyasında Şok: Kangurular ve Samoalılar!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd8c3a9f3-e336-40df-ad05-c1804d1a55fe.jpeg
EKONOMİ

Avustralya Ekonomisi Düşük Büyüme Döngüsünde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc02a47a1-9cb9-4d39-9161-6488899f3050.jpeg
DÜNYA

Senato, Hükümet Kapalı Kalmasın Diye İlk Adımı Attı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!