Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

SPOR

Jokic, Rakiplerin Puanını İkisiyle Aştı!

421cf80d1c6c182d505474c529846a548fb3100f.jpeg
SPOR

Carlton’un Sezon Başlangıcı İçin Marquee Maçlar!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcc68c2bd-32a5-4d17-868c-cd49968b1494.png
SİYASET

NSW Çalışanı, Neo-Nazi Gösterisine Katıldı!

SPOR

Payne Haas, Rugby’de 3 Milyonluk Teklifle Gündemde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd002ec01-3539-445c-81ab-ab075d9f64ca.jpeg
SAĞLIK

Kanser Tedavisinde Fiyatlar Dramatik Düşüşte!

96aca7b8621f93d114eb9f90eff82d54027a47ee.jpeg
SPOR

Piastri: Webber’dan Şampiyonluk İçin Altın Tavsiyeler!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F67dde556-ae3b-4cff-b599-98e4073317a8.jpeg
SİYASET

Çin, Avustralya’nın Hacklenme İddalarını Reddetti

4468264893a215e1304da0cf5d0e320e90d1ac79.jpeg
SPOR

Avustralya Kriket Takımında Gelecek Endişesi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3989395a-66ca-491f-b886-351f393c9553.jpeg
SİYASET

Liberal Parti Net Sıfır Hedefinden Vazgeçti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fec6928f2-e4e0-4e67-b817-4d62e48b949f.jpeg
DÜNYA

Napolyon’un İhlal Edilen Broşu 3.5 Milyon Franga Satıldı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!