Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

83966369762d562471b5c280aca3e91eeb99197a.jpeg
SPOR

Liverpool’da Kriz: Son 7 Maçta 6 Yenilgi!

26479ac2d27fcdf61db34ead59920c83a84ed96c.jpeg
SPOR

Ryan Papenhuyzen Rugby’den Ayrıldı: Yeni Bir Başlangıç!

e0ef4c8612495945b93abb0a3d6fd539b0b3f317.jpeg
SPOR

Max Jorgensen için Rugby Australia’nın Aceleci Planı

79be990b05583629d9cb8230a3309b16f497f6ea.jpeg
SPOR

Yeni PNG Takımı ‘Chiefs’ Adıyla Kriz Yarattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcd0c552f-5f37-4724-b732-b368d6ffcdfb.jpeg
DÜNYA

Kanlı Kurt Dağı: İki Kadının Çarpıcı Hikayesi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fef9af1c5-481b-4c9c-a988-46bdda564979.jpeg
DÜNYA

Çin, Dünyanın En Büyük Gözetim Ağına Sahip!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F63920f62-9c8c-4eed-a9b5-7c5bad26396f.jpeg
DÜNYA

Prens Andrew, Son Unvanlarını Kaybediyor!

b280d6a891d7a11d7ba85c4f481ded63f2805fd8.jpeg
SPOR

Brisbane-Melbourne Maçında Gerilim Tırmandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F92f974e2-d707-459e-8efa-8a10192b6b1d.jpeg
DÜNYA

Prens Andrew’un Unvanları Elinden Alındı!

9b3aedc614037f9fe178054271e8c5f066ec7322.png
SPOR

Marsh’ın 46’sı, Avustralya’yı zafere taşıdı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!