Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7021a7f0-833c-4e09-b27c-ca587f3ccca7.jpeg
GÜNDEM

Melbourne’li Öğrenci: Biber Gazı Yasal Olsun!

6d93a761988a87e6f1e5123be301ea21a5dbcb3f.jpeg
SPOR

Melbourne’da Genç Kriketçinin Trajik Ölümü

3b4def388dc025889f43ddd8cf21551011f7bae5.jpeg
SPOR

Sam Konstas’ın Şanssız Maçında İlk Wicket

f6288da644a0f68536c5ecebc981dd820698cf3a.png
SPOR

Sunday Aryang’ın Korkunç Yaralanması ve Etkileri

47441e7ef0420854c517d0dd65281ed94aa53de6.jpeg
SPOR

Jye Gray, 920 Bin Doları Reddetti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F37c97245-edf7-495f-bd58-43563f826c44.jpeg
EKONOMİ

ANZ, 1.1 Milyar Dolarlık Zarar Uyarısı Yaptı

08d17395ac32382a93582fca8b785059b0d65acb.jpeg
SPOR

Gold Coast Suns, Jepson’u Rookie Draft’ta Seçecek!

7416250b5686e2c07951141c3f10231a0e87620c.png
SPOR

İngiltere ve Avustralya’nın Rekabeti Kızıştı!

c81f054881380cbeda8025fd0369e800f13bac9b.jpeg
SPOR

Victoria Derby’de Gözler Observer ve Providence’da

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F435153b3-a668-469c-b126-5551b7d43218.jpeg
DÜNYA

Trump’a Lüks Hediyeler: Dikkat Çeken Seçimler

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!