Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F64274b8d-fbe0-4297-b9e3-b78e1263fc36.jpeg
DÜNYA

Ölümünden Sonra Başlayan Garip Yarışma!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1d5e63a0-b5a7-4344-ad56-7d58e34e26e8.jpeg
DÜNYA

Trump Yönetimi Mülteci Sayısını Keskin Şekilde Düşürdü

b4b05fb685518b48364d2446c4b882f3fbe58758.jpeg
SPOR

Harris ve Kellaway’dan Victoria’ya Yüzler

bd49f532594c4ec3406f4c3da8c9e168574f1f16.png
SPOR

Melbourne Storm, Yeni Yıldızlar İçin Hazırlanıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F162ddd9a-503f-4ab5-8fc9-ac41a1f5a97b.png
GÜNDEM

Karavanda Dolaşan Dolandırıcılar Yerel Halkı Sardı!

34ff5134e2bc72c729ae56b47cbac7b126337903.jpeg
SPOR

Healy’nin Dönüşü: Kaur’un Dramatik Hatası!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1b41c838-eea3-4ce4-bcdd-e68668bd7d1b.jpeg
SİYASET

Parlamento Verileri İhlal Edildi! 100 Bin E-posta Sızdı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F68b3e05c-1504-4059-84fa-5da8207b4206.jpeg
DÜNYA

Louvre’daki Mücevher Soygununda 5 Tutuklama!

0b46429f874fd9f71fd1e0041ea47a98478a3aaa.jpeg
SPOR

Maher, Melbourne Kupası İçin Sayedaty Sadaty’ye Umutlu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5c465bf1-9570-4b73-85c3-6c58a609e909.jpeg
DÜNYA

Darfur’da Hastanede Yüzlerce Kişi Katledildi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!