Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

cd69051c6f21d4974bd332763e4a5ace86d5c2d9.jpeg
SPOR

Socceroos: Popovic, Yeni Dönemde Güçlü Duracak!

d96c06937bceb0817af49e1ea70568bde121a1cc.png
SPOR

Richie Stanaway, PremiAir’dan Ayrıldı!

16a2b418d11f5866426f17af380ab5654855ee1d.jpeg
SPOR

Ryan Papenhuyzen, Melbourne Storm’dan Ayrıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F35aff70d-4ef9-4f49-826f-845451904988.jpeg
SİYASET

Groth Ailesinin Gizlilik Davası Medyada Çığır Açacak

c00026f876de89cdd36330e6d7fa427b876e3b80.jpeg
SPOR

Biggar’dan Dünya Ragbisi’ne Sert Eleştiri!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe30158e1-bba1-46e6-8bbd-69bdb7c344e6.png
DÜNYA

Trump, Nükleer Testleri Başlattı! Dünya Korkuda!

1f01fd7c3ec29f5790ae66899833a011c4c96bd0.jpeg
SPOR

Sam Konstas: Ashes Öncesi Zorlu Sınav!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F78ad73f0-589f-4424-b569-13067827b22d.jpeg
SİYASET

Trump ve Xi’den Tarihi Görüşme: İlişkiler Yeniden Şekillenecek mi?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F57285e3d-5fbf-4edc-9310-91db5ee7443a.jpeg
DÜNYA

Dünyamız 125.000 Yılın En Sıcak Döneminde!

c554a5e2e0412970b444c6c6ca0e0f73e9441646.jpeg
SPOR

Frankie Dettori, Efsane Jokey, Emekliye Ayrılıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!