Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

d3c0789fc398264d3dae26f686ec014eb62da46a.png
SPOR

Wozniacki, Bastiansen’e 20 yıllık zorbalık suçlaması!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fae7fb538-d30b-496a-85e5-0c6d425012bc.jpeg
DÜNYA

Avustralyalı Adam, Hacking Araçlarını Çaldı

4794a9f58649cc3e3012088c9325a76ec688cf03.jpeg
SPOR

Adam Reynolds: ‘Hiçbir savaş yalnız verilmemeli’

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd1284504-ac7c-467f-ab98-fd82e676606f.jpeg
DÜNYA

Zoom Davasında Pantolon Giyemeyen Polis!

f7820a90b8734a0cb9c6f747baf2388f69438e01.jpeg
SPOR

Liverpool’da Kriz: Altıncı Yenilgi Geldi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb6636082-b493-4c1f-b9f0-beacae82275a.jpeg
EKONOMİ

Yüksek Faizler: Avustralyalılar İçin Yeni Kriz!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fea898cfd-ef20-40fe-b83d-2a4d79ecacd0.png
DÜNYA

Netanyahu: Hamas’ın Eylemleri Ateşkesi Tehdit Ediyor

a65c50cf3db707c6a914edf7495658d3360902db.jpeg
SPOR

Warner’ın Açık Batting Tercihinde Şaşırtan Değişim

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc662e3af-97c9-40cd-8c40-f6800fc264be.jpeg
EKONOMİ

Nvidia, 5 Trilyon Dolar Değere Ulaşan İlk Şirket!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa573c99e-67c3-45c6-99a1-ba00b30bddab.jpeg
DÜNYA

Orson Welles’in Yayını: Korku Efsanesi mi?

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!