Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ba7325a50bfa6dfc8e9bbbf32056a0b9e6b8165c.jpeg
SPOR

Red Bull’da Tsunoda’nın Geleceği Belirsiz!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa8ac299d-d56d-43d0-a242-9de7b6ebf268.png
DÜNYA

Albanese ve Trump, APEC Zirvesi’nde Buluştu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F57f6c705-0a5b-469a-848b-3b4ff5354d41.jpeg
DÜNYA

Microsoft Hizmetlerinde Yeni Çöküş Sorunu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffb989fba-6d27-44c9-89ee-7ff56431f63b.png
DÜNYA

Louvre Müzesi’nde Soygun: İki Şüpheli Tutuklandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc5661bec-98f0-454d-978d-2122a88b9220.jpeg
DÜNYA

Gaza’da Kanlı Gecede 104 Ölü: Çocuklar da Var!

9e4bcbfeb370daadfa3b38eda0c0cbe952ddd723.jpeg
SPOR

Yağmur T20I’yi yarıda bıraktı: India ve Avustralya

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6abe75b1-d7f8-40ab-b8c7-98e416e81e85.gif
DÜNYA

Hurikan Melissa: Karayipler’de ölüm ve yıkım

16384dd4355d0ffbbe8c03a208fd2d133ffb6258.jpeg
SPOR

Diamonds’ın Zaferi, Aryang’ın Yarasıyla Gölgelendi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc2715f3f-4e51-4891-8b54-7d5d0221cb92.jpeg
GÜNDEM

Yolda Şanssızlık: 7 Haftada Birden Fazla Kaza!

0d67deaa4ae31351771915701ddd5fd1c9d633da.jpeg
SPOR

Set-Piece Çılgınlığı: Premier Lig’de Yüzde 33!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!