Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bed572a5725ce2951399f8871a2ef54460d7bfe9.jpeg
SPOR

Broncos’un Dönüşü: Şarap ve Dostluk!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fee74786b-7079-46e6-92d3-be646ebfec4e.jpeg
DÜNYA

Trump, Binance Kurucusu Zhao’yu Affetti!

65ab2bc7ca51416e5df6eb3425a99da3de20f866.jpeg
SPOR

Bumble’dan Cesur Tahmin: Ashes 5-0 İngiltere!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F397476e0-55f4-427d-8cf5-f02d1b31c05f.jpeg
DÜNYA

Beltway Keskin Nişancıları: Terör Dolu Aylar

3a48900db0e09483a6603ffeaaf7d340d42c0e74.png
SPOR

Tim Tszyu, Yeni Koçu ile Miami’de Eğitim Alacak

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F07176f5c-1611-432a-bad0-2e2e41707366.png
DÜNYA

NBA’de Yasa Dışı Bahis Skandalı Patlak Verdi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9d52722f-d843-4b16-8ea3-8789cb05527a.jpeg
DÜNYA

Soldier F, Bloody Sunday Davasında Aklandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7654de6e-6a2a-48b9-b5fb-c6ffe619aa5a.jpeg
DÜNYA

Tarihi Ziyaret: Charles ve Camilla’nın Vatikan’ı!

99148155eaa75c9ad3f5f5ddc227f78be7e3f2d0.png
SPOR

Kohli, Adelaide Oval’da Sonuna Geldi!

a4bc1f41ab2417bff7dfa541caa4033cc0422fbf.jpeg
SPOR

Dean Solomon, Yönetimden Teknik Ekibe Geçti

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!