Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F701134ea-27bb-4c78-9793-28c951d3c4f5.gif
SİYASET

Trump’tan Rudd’a İki Tur Hakaret!

fc06b74f6ca574dc08332cdb22b5ccb0023793ba.jpeg
SPOR

Ronaldo Mulitalo, ACL Yaralanmasıyla Sezonu Kapatıyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5e8e251a-392a-488e-b48a-5593ae8b60ab.jpeg
GÜNDEM

Kate Seselja’nın Kumarla Mücadelesi ve Çağrısı

64ebcd9fbebed2de14761abccff6aa4dd80160e6.jpeg
SPOR

Warriors, Metcalf ile Geleceğe Güçlü Adım Attı

73307a6db6937ccbdd0c6849f3bf30921d447843.jpeg
SPOR

Wallabies’te Şok Kapitan: Nick Champion de Crespigny!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8e008a70-ea6f-4335-ae9b-536a5aff3ec8.png
EKONOMİ

Altın Fiyatlarında Tarihi Düşüş: Yüzde 5,7!

aee27892c64c7561200f77283875ff4f4e023841.jpeg
SPOR

Yeni Zelanda Netbolunda Kriz Derinleşiyor!

0d38d7a4c000b8e2b85ef301fd446923b5b3e5fe.png
SPOR

F1’de Kadın Temsili: Button’ın Tepkisi Tartışma Yarattı

f847e49a3cddf47e8a78b724849b4ffd256c2e50.png
SPOR

Jonah Pezet, NRL’de 3 Yılda 3 Farklı Kulüpte!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F41080957-83c7-435d-8842-4243c132ca92.jpeg
SİYASET

Albanese’den Trump’a Sürpriz Hediye: Sualtı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!