Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

fd4996ff20afb0cf48bc043902ddafd4b6133ae4.jpeg
SPOR

Sean Dyche: Nottingham Forest’ta İstikrar Arayışı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fffd332c9-0ae4-4b10-afa8-a795a57ff01e.jpeg
DÜNYA

ABD, Uyuşturucu Gemisine Saldırdı: 2 Ölü

12ade7b9c15179dbfc6a4af296d83b449e70ad5a.jpeg
SPOR

Whittaker, Ailesi İçin UFC Kartından Feragat Etti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F30e7c040-8d2c-487f-8e5e-a2b37e506a34.jpeg
DÜNYA

El Alamein: Savaşın Dönüm Noktası ve Kahramanlar

6f3a842d9d4686c7a64641f43e91c196ff9fb880.jpeg
SPOR

Munster’ın Perth İddiaları Reddedildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F29742399-d0ae-478e-ae88-05f6fb98eda9.png
DÜNYA

Ukrayna’da Rus İnsansız Hava Araçları Katliamı

732df4fc4d49d158f4f4246195d7063fd67e17e1.jpeg
SPOR

Avustralya, İngiltere’yi Farklı Geçti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb64c1329-ee9a-4d58-b3f8-e49dd44afc09.jpeg
DÜNYA

Louvre’da Tarihi Hırsızlık: Güvenlik Açığı Ortaya Çıktı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F97694e49-5f8c-4822-8f84-942fd83b18b9.jpeg
DÜNYA

Starmer, Prens Andrew İçin Soruşturma İstedi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fabc8491b-cea9-4a42-b135-ec4f2bb8142c.jpeg
DÜNYA

Uluslararası Mahkeme: İsrail Yardımı Engelleyemez!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!