Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fabc8491b-cea9-4a42-b135-ec4f2bb8142c.jpeg
DÜNYA

Uluslararası Mahkeme: İsrail Yardımı Engelleyemez!

841a36996d042fe098b2eadbdb9cb3a4a79d47f2.jpeg
SPOR

Hannay, Bellamy ve Titans’taki Belirsizlik!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2f0eb895-accc-4002-95a6-59981a98287c.jpeg
GÜNDEM

74 Yaşındaki Adamın Korkunç Saldırısı: Adalet Yok!

b1ee9a27d15673627bcb2cb80806a1d439ddcf7d.jpeg
SPOR

Mitchell Moses, Pezet’i Eels’te Görmek İstiyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F24f097be-4c33-41c5-8814-e31393a919f6.jpeg
GÜNDEM

BYD’nin Jamberoo Park’taki Araç Depolama Krizi

7bb86c178feb672375e2679b19867e2dd483eed8.png
SPOR

Spor Dünyasında Skandal ve Sabotajlar!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcbdf6646-356b-4e23-9d78-db9bd5769d36.jpeg
EKONOMİ

ANZ, Tasarruf Faiz Oranını Düşürdü!

df2a07df4384d7b7dfc3ced3a54c67a2ceea1fae.jpeg
SPOR

Allan Border’dan Sam Konstas’a Ramp Uyarısı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F13c80a73-bb55-4b1d-9d38-d279f3105c7f.png
SİYASET

Trump-Rudd Görüşmesinde Gergin Anlar!

965f20faae2b11c9a892e383ed2d253945347f6a.jpeg
SPOR

Essendon’dan Hawthorn’a 10 Milyonluk Teklif!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!