Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fac3116aa-29d8-416f-b5e8-5631a44a5d19.jpeg
DÜNYA

Louvre’de 88 Milyon Euro’luk Mücevher Hırsızlığı!

ced20764d64c0de3a38ba123a0a02a829c7d3e55.png
SPOR

Aaron Woods’tan Wane’e Sert Sözler: Yeniden Gündemde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2c2b8b5a-03db-456a-b805-907dc65b0ee3.jpeg
SİYASET

Albanese’den Trump’a Rudd Desteği!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5f46ceec-95cd-4e78-a174-c7da03bc0c15.jpeg
DÜNYA

Hamas’tan İki Rehin Bedeninin Teslimi Gerçekleşti

960479fa62a008e4add03b40b5d8b317d6c40bd4.jpeg
SPOR

Arsenal’dan Atletico’ya Şok 13 Dakika!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F920f31f6-1cf0-4f22-94d1-4c035b7d505e.jpeg
DÜNYA

Aral Denizi: Çevresel Felaketin İfadesi

931433d4bac4f21d7eaa085dd8847bc2952884c3.png
SPOR

Beveridge’e 100,000 Dolar Şantaj İddiası!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2bdb8f0a-77de-411b-98f4-74adb05061c4.jpeg
DÜNYA

Uçakta Acil İniş: Pilotlar İletişim Kesintisi Yaşadı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa87b02b9-0004-4224-8dd6-ed1f2c5debac.jpeg
DÜNYA

Vance, İsrail’de Ateşkesi Umutla Değerlendirdi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Faab5f7d9-8b50-41e0-90fd-d8a4ff1c864f.jpeg
DÜNYA

Fırtına, Wellington’da ağaç dalıyla can aldı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!