Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdedf9a06-c92d-4820-8b23-a38f0896f62c.jpeg
DÜNYA

Avrupa Liderleri: Putin Zaman Kazanıyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F977a1d40-4279-40d4-af2b-ea85a2962e3c.jpeg
DÜNYA

Giuffre’nin Anıları: Andrew’a Yeni İddialar!

db1d2401f327e753420e3bb73a68617114e4d9e9.png
SPOR

Sinner’ın Davis Cup Kararı İtalya’da Tartışma Yarattı

d822d3f6761633698dad7da58aac61ff4a35b14d.jpeg
SPOR

Tabuai-Fidow, Samoa İçin Kangaroos’tan Ayrıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1725c772-09d0-49f0-a7ff-a5e2d6153290.png
SİYASET

Batı Avustralya’da Sigara Kullanımı Artıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F10dc94de-96cf-4dff-b7d7-1af231293651.png
GÜNDEM

Queensland İşletmeleri, Dolandırıcılığı Araştırıyor

865232720780e9ec37da0011632b45866e711835.png
SPOR

Postecoglou’nun Kısa Süreli Görevi: Set-Piece Sorunu

377f34127c58d1a2c2289d08edcbc6f6204b90bd.jpeg
SPOR

Kanguruların İlk Ashes Testi İçin Debüt Heyecanı!

31ff4303e76df2775c1a1e4b023758d73c8df68a.jpeg
SPOR

Alyssa Healy, İngiltere Maçında Yok!

e5d32dbbb5f6bf043f5cc1cbe8eef1852355f91d.png
SPOR

Sam Konstas’a Smith’ten Sert Tavsiyeler!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!