Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F33061654-7b11-4acf-b609-67f46cc5a4a9.jpeg
DÜNYA

Beyaz Saray’ın Doğu Kanadı Yıkılmaya Başladı!

318b3a02a4bb413cf34700ce4054d9c611cebd7b.jpeg
SPOR

Dyson Daniels, Hawks ile 153.5 Milyonluk Anlaşma Yaptı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F31371a4e-609b-41c5-93a1-56b9153c61fb.jpeg
DÜNYA

Tel Aviv’de Değerlendirilen Ölü Hostesler

0f75cc1fdd3946039865968445d497adf492e9cd.png
SPOR

Bangladesh’tan Şok Kaybetti: Son 6 Topta 4 Wicket!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F46840c6a-24f2-4fa2-ab5c-6fd21b30af86.png
SİYASET

Trump, Rudd’un Yorumlarını Affetti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9da5311c-88ef-4abf-99bf-d2b8df8af306.jpeg
DÜNYA

Atlanta Havalimanı’nda Silahlı Tehlike Averted!

a7dde091e53fa8ef74caf27c4e48a82c5225c5d9.jpeg
SPOR

2025 NRL Transfer Pazarında Yıldızlar ve Hayal Kırıklıkları

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7e53f435-ce08-4bf7-bc15-0523303fa2bd.jpeg
DÜNYA

Louvre Müzesi’nde Tarihi Mücevher Soygunu!

80796e4fddab1b21448aefdacf3ed3f3ebb6d8d0.jpeg
SPOR

Sean Dyche, Nottingham Forest’ın Yeni Teknik Direktörü!

714c31855dc97960d0784371976d5d7195d5c06a.png
SPOR

West Ham’da Nuno Espirito Santo’ya Protesto

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!