Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7db396e8-04c3-4504-880c-f28549b39d47.jpeg
SİYASET

Senatör Price, Defamasyon Davasında Zorlu Süreçte

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0c3aad0a-6c08-49ba-b4d2-7e53064c4f94.png
DÜNYA

Polis İstasyonundaki LGBTQİ+ Duvar Resmi Kaldırıldı

1f5b9ae9164e1af785a4cfd8a0116cb540307cc0.jpeg
SPOR

Ashes’te Weatherald ve Webster’a Şans Gelebilir!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F017302c5-2509-4e77-a5af-c9f96fc36736.png
DÜNYA

Trump’un Liderlerle Tansiyonu: Albanese’ye Ne Olacak?

141e8d606b49e5ca057405c73c35e899ce250013.png
SPOR

Postecoglou’nun Kariyerinde Yeni Bir Dönem Başlıyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6c5a73df-b6cc-416d-8890-efd62f85b835.jpeg
SİYASET

Ley’den Seçim Öncesi Vergi İndirimi Müjdesi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F944ad260-b52c-40f1-bce0-2c43cd9a015a.png
DÜNYA

Yapay Zeka Videoları Sosyal Medyayı Dönüştürüyor!

f53a7cf6dc08fa2434e45abfe41ed8e371fa5c27.png
SPOR

Labuschagne: Yaz Sezonuna Güvenle Hazırlanıyor

139a91afa25272eb8c7596262e0f015f375b618b.png
SPOR

Clayton Oliver’ın Transferinde ‘Alım Pişmanlığı’!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3ae46cfb-a9bc-47b9-8858-102c8a2c7d2d.jpeg
SİYASET

Melbourne’da Protestolarda Şiddet Tırmandı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!